KS Praha logo
CZ
CZ EN

Kázání

Zvukové záznamy kázání

Boží povolání

Bohoslužby

Bůh volá každého. Jak mu dát prostor, abychom život prožili tak, jak to připravil? Když vstoupíme do jeho plánů, budeme žít naplněné životy.

KazatelJan Svárovský Datum kázání 12. 6. 2022 Biblický verš 2Tim 1,9
Stáhnout MP3 Poslechnout

Koho pošlu? Pošli mne!

Bohoslužby Boží slovo

Bůh povolává každého křesťana, jen není předem jasné jak a k čemu. Izajášova ochota poslechnout je bezpodmínečná. Jak se jeho příběhem inspirovat? Co brzdí naše ano Božímu volání? Co mi pomůže ke změně? Jak poznám, že mě Bůh k něčemu volá?

KazatelTomáš Dittrich Datum kázání 29. 5. 2022 Biblický verš Iz 6,1–8 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout

Jsme připraveni?

Bohoslužby

Proč Pán Ježíš použil právě podobenství svatby a jak se nás příběh družiček týká? Jak být bdělí, když při čekání usnuly pošetilé i moudré družičky? Druhý příchod Pána Ježíše je částečně zahalen tajemstvím a snaha vymyslet detaily nás odvádí od podstaty, kterou je radost z příchodu ženicha a připravenost na tento slavnostní okamžik.

KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 22. 5. 2022 Biblický verš Mt 25,1–13
Stáhnout MP3 Poslechnout

Jsi provazochodec?

Bohoslužby

Biblické paradoxy: „Když Tě někdo udeří do tváře, nastav mu i druhou“, ale Ježíš po udeření chrámovým sluhou nenastavil druhou tvář, místo toho ho napomenul. „Kořenem všeho zlého je láska k penězům“ × „Peníze dají odpověď na všechno“. Jak s hlupáky (Př 24,4 a 5)? Co je víc, láska, či pravda?

KazatelMiloš Kačírek Datum kázání 8. 5. 2022 Biblický verš 1Tm 6,10; Kaz 10,19
Stáhnout MP3 Poslechnout
Načíst další kázání