KS Praha logo
CZ
CZ EN

Výzvy, pády a povstání

Nikdo bychom si nepřáli takový původ a dětství jako Jiftách. Pokračuje jako šéf gangu terorizujícího okolí. Tohle ale není to poslední, co pro něj Bůh má. Použít si totiž může každého. To, co potřebujeme, je víra.


KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 15. 10. 2023 Biblický verš Soudců 11, 1 - 32; Heb. 11, 30 - 31
Stáhnout MP3

Přehrát kázání online

0:00:00
28:08

Další podobná kázání

Josefova rodina

O Bibli Rodina

Těžkosti a sílu Josefovy rodiny si můžeme uvědomit v situacích, kterými procházela. Lidé průměrného sociálního postavení se dostali do těžkostí, protože vychovat Mesiáše s sebou neslo svoje. Zároveň sledujeme i Boží zaopatřování. Bůh se v Josefově rodině nejen ztotožnil s naší situací, ale ukazuje nám také, že se i o nás postará.

KazatelTomáš Dittrich Datum kázání 17. 12. 2023 Biblický verš Mt 1,18–19; 2,13–15 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout

Marie-meč v duši

O Bibli Rodina

Marie byla ženou s unikátním posláním – porodit a vychovat Mesiáše. Pro ni osobně to znamenalo mnoho dobrodružství a bolestí. Zároveň to byla "normální" matka, která řešila podobné věci jako jiné matky, nevyhla se chybám. Kázání hledá celkovou perspektivu Mariina života, který vyústil do obrovské radosti.

KazatelTomáš Dittrich Datum kázání 18. 12. 2022 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout

Ochrana před oklamáním

O Bibli Rodina

100x opakovaná lež, která se pomalu stává pravdou, je taktika, kterou nepřítel využívá i v boji proti rodině. Jak v tomto boji obstát? Je vůbec možné rozpoznat, kdy se jedná o falešné proroctví? Dle mého názoru je jedinou možnou cestou vrátit se k osvědčenému Ježíšovu: „JE PSÁNO“.

KazatelOtakar Kunzmann st. Datum kázání 30. 1. 2022 Biblický verš 1. Janův 4,4
Stáhnout MP3 Poslechnout